| Damii a întrebat:

Am o intrebare legata de mesenger! Daca am trimis cuiva poze (sau am primit) le mai pot vedea undeva? Ma refer ca pozele sunt de mai demult si nu le am salvate. Mai exact, messul le poate pastra undeva? Scz de categorie big grin
FUNDA

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Din păcate nu.
Yahoo nu are dreptul de a păstra fișierele trimise de tine pe messenger și nici spațiu de stocare suficient pentru toată lumea.
Dacă le-ai trimis pe mail, există șanse să mai fie în sentbox.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Depinde si cum ti le-a trimis, daca ti-a dat link poate mai sunt, desigur daca nu ai reinstalat yahoo messenger pana atunci ca conteaza si durata. Daca ti le-a trimis asa direct, nici-o sansa cu parere de rau. Bafta!