| anonim_4396 a întrebat:

Nu prea stiu cum sa folosessc cablul USB, adica stiu ca trebuie conesctat la laptop(in cazul meu)si la telefon laughing, dar mi-as dori sa pot sa-mi oun melodii din laptop in telefon si nu prea reusesc.Am incercat de nenumarate ori si nu reusesc nu am reusit decat sa mut cateva pozesi videoclipuri din telefon in laptop, dar eu as vrea sa-mi mut poze si melodii din laptop in telefon. Apropo am inteles ca trebuie sa am un folder cu melodii ca sa reusesc dar nu prea stiu cum sa iau melodii (de pe youtube de ex)si sa mi le pun intr-un folder la my computer.V-as ruga frumos sa ma ajutati cu aceste 2 probleme puppy dog eyes.Va rog! FundaVOT(promit!)happy
PS: nu glumiti va rog, eu ma pricep la calculatoare insa nu le stiu chiar pe toate si sincera sa fiu la descarcari de pe net si chestii dinaste nu ma pricep delocbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Shokan a răspuns:

Incearca sa selectezi tot ce ai dori sa muti din laptop in telefon, dai copy, si apoi paste acolo unde iti apare ca ai conectat usb-ul ( telefonul ).

Imi dai funda daca te-am ajutat cumva? happy

| PipailaXX a răspuns:

Buna! Pai iti voi spune cum dar nu cred ca o sa fie bine ce am spus dar daca este bine...
Dupa ce ai bagat cablul trebuie sa iti apara un folder si acolo iti bagi melodiile dar sa te uiti cata memorie ai in telefon ca daca nu are loc nu o sa iti mearga, daca ai card de 2GB este bine dupa dai pe trimite cred ca eu nu am incercat.
Sper ca te-am ajutat bafta! :*