| asul10 a întrebat:

happy
Am o intrebare pentru cei priceputi in telefoane :]
Care telefon e mai bun? Samsung Galaxy S sau Samsung Galaxy S Advance?

3 răspunsuri:
| EuPentruToti a răspuns:

Singura diferenta pe care o constat e la procesor, si accea ca Advance il are mai bun (frecventa e aceeasi, dar are 2 nuclee, nu 1 ).
Deci pe Advance jocurile ti se misca mai bine.
Dar daca este o diferenta de bani maricica, nu as spune ca s-ar merita ca sunt multe jocuri frumoase care ar merge si pe S (foarte multe de fapt).

| jhonsmyth a răspuns:

Samsung galaxy s advance un picutz mai inteligent, dar este scump doarte scump succes

| lolcod a răspuns:

Samsung Galaxy Advance e peste SI.
Are design asemanator ca SII.