| sdaRRRR a întrebat:

Am o intrebare pentru voi... Cum pot sa activez automat din laptop ASUS k50c wireless s-a stricat butonul de unde il activam. AM WINDOWS 7

7 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Trebuie sa-l setezi sa porneasca odata cu Windows automat.

| sdaRRRR explică (pentru robytoby):

Dar cum fac treaba asta imi explici te rog big grin

| sdaRRRR explică (pentru robytoby):

Dar cum fac treaba asta?

| robytoby a răspuns (pentru sdaRRRR):

Intri in Start, la Run scrii services.msc si dai enter, in fereastra care se deschide dai clic pe services si se deschide o alta fereastra, acolo dai de scrol pana ajungi la WLAN AutoConfig si dai clic dreapta pe Manual si schimbi pe Automat.
Uite cum sa faci, ai exemplu mai josin cele doua imagini.
http://imageshack.us/a/img585/7500/1ew.png
http://imageshack.us/a/img4/2294/d48p.png

| robytoby a răspuns:

Ai rezolvat problema?
Cum?

| robytoby a răspuns:

Poti sa intri in BIOS la Wireless si sa schimbi setarea pe automat.

| fldany2013 a răspuns:

Nu se poate! Trebuie schimbat butonul.