| maria8anutza a întrebat:

am o intrebare pentru voi. Voi ce ati alege sa cumparati dintre Samsung Galaxy S3 si Blackberry bold 9900. Eu pot sa imi iau oricare dintre ele dar nu stiu ce sa aleg (scuze catecoria ).

3 răspunsuri:
| adutza99 a răspuns:

Daca ai bani, ia-ti Samsung galaxy s3 e cel mai tarewinking

| maria8anutza explică (pentru adutza99):

Da am bani, asta nu e problema doar ca nu am stiut ce sa aleg ptc imi plac amandoua, multumesc :*

| YourNightmare a răspuns:

Ia-ti S3. Samsung-ul, din ultimele recenzii, este eficient, calitate buna. Blackberry-ul e mai mult o fita a zonei 1winking