| BlueButterfly35 a întrebat:

TPU!
Am o intrebare: Pot folosi un singur numar de telefon pentru doua e-mailuri?
Dau funda pentru raspunsul care m-a ajutat cel mai mult happy

Răspuns Câştigător
| DrGeorge a răspuns:

La facebook este posibil sa nu mearga, tinand cont ca pe facebook te poti loga cu nr de telefon. Dar incerca, poate merge.

3 răspunsuri:
| DrGeorge a răspuns:

Da se poate.
Il poti folosi la cate vrei. Chiar daca toate sunt din acelasi serviciu de mail (gmail/yahoo/outlook).

| BlueButterfly35 explică (pentru DrGeorge):

Chiar si la conturi de facebook?
Adica, conturi si e-mailuri diferite dar acelasi numar

| BlueButterfly35 explică (pentru DrGeorge):

A mers! Multumesc mult happy

| DrGeorge a răspuns (pentru BlueButterfly35):

La facebook este posibil sa nu mearga, tinand cont ca pe facebook te poti loga cu nr de telefon. Dar incerca, poate merge.