| Laurrraa a întrebat:

Am o intrebare, Samsung Galaxy S2 SAU Samsung Galaxy Ace!winking Si motivati raspunsul, DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

laughing) Naspa, oricum dupa Samsung Galaxy Note, la calitate urmeaza s2. Stiu asta pentru ca prietenul meu si-a cumparat Ace, dar pentru ca nu a avut buget de s2. Ti-am zis datele care sunt mai destacate, ca restul cam sunt asemanatoare.Deci s2 clar kiss

17 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Salut. Eu am Samsung galaxy ace, ma impact foarte bine cu el. Acum alegi ce iti place tie. Succes

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Buna draga happy Deci, ca sa te lamuresc, am sa iti compar amandoua telefoanele mai pe scurt.

Samsung galaxy ace:
Sistem operativ: Android 2.2
Ecran de : 3.5 "
Camera: 5mp cu flash
Procesor: 800mhz

Samsung galaxy s2:
Sistem operativ: android 2.3
Ecran: 4.27 "
Camera: 8 mp cu flash
Procesor: 1 ghz (daca nu ma insel)
Deci Samsung galaxy 2 are camera mai buna, mai multa viteza (mai puternic), ecran mai mare si sistem operativ mai actual happy (Te-as sfatui, daca ai buget, sa iti cumperi Samsung galaxy note, cel mai bun telefon de pe piata). Bafta kiss love struck

| pavel18 a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

1.2 ghz dual core happy

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru pavel18):

happy Mersi, nu imi aduceam aminte laughing rolling on the floor

| Laurrraa explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Multumesc, Voi declara raspunsul castigator la ora 9, Dar pana acum tu esti. big grin Si Mersi pentru toate datele, Si stiu ca Samsung galaxy note ii mai bun dar nu prea ii convine la buget! xD

| Steve_Stefan_1993 a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Chiar mai bine. Procesorul este 1.2 Ghz dual-core!

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru Laurrraa):

laughing) Naspa, oricum dupa Samsung Galaxy Note, la calitate urmeaza s2. Stiu asta pentru ca prietenul meu si-a cumparat Ace, dar pentru ca nu a avut buget de s2. Ti-am zis datele care sunt mai destacate, ca restul cam sunt asemanatoare.Deci s2 clar kiss

| XxR0botzelXx a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi un Samsung Galaxy ace pentru ca are o rezolutie mult mai buna, camera foto e mai buna decat la S2 si Galaxy Ace are mai multe aplicatii decat S2. Si Ace e mai rezistent, iar touchscreen-ul e mai bun. In general Galaxy Ace e mai elegant.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru XxR0botzelXx):

Cum puteti spune ca s2 e mai bun ca si ace? Atunci peste un timp o sa spuneti ca Samsung galaxy ace e mai bun ca si Samsung galaxy s3? PLEASE! :-|

| Iwliia a răspuns:

Dupa parerea mea Samsung Galaxy Ace e mult mai frumos si are aceleasi lucrusi ca si Samsung galaxy S2.In plus S2 e foarte foarte foarte mare. Funda?

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru Iwliia):

Lol? Unde are S2 aceleasi ca si Ace? Doamne, mai citeste informatii despre tecnologie oh go on

| Iwliia a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Aha.laughing bine rolling on the floor

| Vlad_Vladut_1997 a răspuns:

Galaxy s2 pentru ca e mai bun ca ace la mai multe capitole!

| pavel18 a răspuns:

Arunca o privire la procesor memorie interna viteza internet ecran tip de display care culori categoric s2 dar ace este mai micut si mai finut eu ti-as recomanda ace-ul desi s2 are performante de 2 ori mai mari dar ace este mai finut parerea mea happy

| SKisM a răspuns:

Galacy Ace smug

| meNNNdarK a răspuns:

Samsung Galaxy S 2 este peste Galaxy Ace la absolut orice caracteristica!
Daca nu ma crezi... Poftim aici linkurile cu ambele telefoane sa le compari si sa te convingi:): http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-3621.php
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_s5830-3724.php

| Ancaabc a răspuns:

Deci. 1. Buna! 2. Eu iti recomand Galaxy S 2, deoarece este foarte apreciat, mai apreciat ca Iphone. Eu am acest telefon si sunt foarte multumita. Are jocuri fara virusi, are multe aplicatii pentru vreme, locatii [ unde se afla ], baterie, precum si imagini pentru fundal. Camera foto ce sa mai zic, foarte buna, pozele ies clar si are si blitz, ceva foarte important pentru un telefon! Poti sa faci mai mult de 1000 de poze. Deci...Iti recomand Samsung Galaxy S 2 in final.