| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare si anume cum pot vedea o conversatie de la inceput pe facebook cu o persoana cu care am vorbit foarte mult? Adica am vorbit atat de mult incat mi-ar lua o saptamana pana as ajunge la inceput si intrebarea mea e daca exista vreo posibilitate sa imi intre conversatia direct de la inceput.
Multumesc pentru timpul acordat!

3 răspunsuri:
| Georgemy2 a răspuns:

Nu cred ca este

| Al3xAndraa97 a răspuns:

Buna! da pe conversatie si da in sus pana numai merge si acolo ar trebuie sa apara vezi mai mult! Sper ca te-am ajutat! Funda? :*

| ManAndrei123 a răspuns:

Nu poti sa faci sa iti apara conversatia de la inceput... dar este mai usor asa:
1.Dai pe chat-ul despre care vb(cu acea persoana)
2.Sus este "optiuni" si dai pe el
3. Apesi vezi toata conversatia... si iti este mai usor de acolo sa ajungi la inceputwinking
Sper ca te-am ajutat happy