| hibridboy a întrebat:

Buna TPU
am o intrebare urgenta! am o tableta Samsung galaxy tab 3 7.0 SM-t210
intr-o zi s-a stricat mufa de incarcare am dus-o la un service am dat 80 roni si mi-a facut-o da intr-o zi a mai incetat sa se deschida si sa se incarce am scos bateria si am incarcat-o separat daca o conectez la calculator si intru in device manager o gaseste la other devices ca EMEI ce ii pot face sa o deschid cambinatiile de butoane nu functioneaza am incercat si solutia cu deconectarea bateriri si reconectarea ei inapoi si tot nu merge m-am gandit si la rescriere soft dar trebuie sa intru in recovery mode deci nici asta nu pot cum o pot rezolva nu vreau sa o duc la service sa imi faca nu stiu ce si sa nu functioneze
cum as putea-o readuce la viata care ar putea fi problema?

3 răspunsuri:
| Lands0fMancunia a răspuns:

Ai incercat cu alta baterie?

| hibridboy explică (pentru Lands0fMancunia):

De unde alta baterie?
daca cumpar una noua si nu e asta problema?

| Lands0fMancunia a răspuns (pentru hibridboy):

Nu stiu daca se poate ca la laptop, dar ai incercat sa il bagi la incarcat fara baterie? Se deschide?
Tu acasa nu prea ai ce sa faci ca sa il rezolvi... tot la service ajungi. Dar du-te la altul daca nu ai fost multumit de cel anterior.