| molocemarius a întrebat:

am o intrebare, windows 8 isi instaleaza singur driverele?

Răspuns Câştigător
| Antonio23 a răspuns:

Da... Si ruleaza mult mai bine decat toate windowsurile care au fost inaintea lui

| Neymar96 a răspuns (pentru Antonio23):

Spune-mi si mie daca e bun, ruleaza bine? si daca imi mg pe 4gb ram ddr3 i3 2,2 procesor si 1gb placa video?

| Antonio23 a răspuns (pentru Neymar96):

Da ruleaza bine... Si pe configuratia ta iti va merge fara probleme

| Neymar96 a răspuns (pentru Antonio23):

Si este greu de umblat cu el sau tot ca celelalte? sunt combatibile jocurile de acum 2012-2013?

8 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Da,Windows 8 instaleaza singur toate driverele, inclusiv cele de sunet.

| Antonio23 a răspuns:

Neymar. Mie unu mi se pare ca are o interfata mai usor de utilizat
Jocurile sunt compatibili. Si cele noi si cele un pic mai vechi

| Neymar96 a răspuns (pentru Antonio23):

Mersi mult pentru ajutor

| Antonio23 a răspuns (pentru Neymar96):

Cu placere!

| Seby_8435 a răspuns:

DA