| bostanmihai1 a întrebat:

am o mare dilema, acum pentru ca vine vacanta vreau sa imi iau o tableta buna, pentru jocuri, internet etc. etc. dar nu prea stiu ce sa imi iau! Am vazut doua tablete care imi plac dar pe care dintre ele sa o aleg!? pe aceasta allvew Viva Q8 http://www.emag.ro/......DVXCSBBBM/ sau Allview Viva X8 (nu am mai luat link-ul) VA ROG SA MA AJUTATI astept si alte propuneri de tablete :) multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Indiscutabil! Viva X8 este mai performanta dar de banutii aiceia ai putea sa ma cauti sunt o gramada de tablete si ieftine si bune pe eMAGwinking

| bostanmihai1 explică (pentru Jipa95):

Pai nu stiu ce sa zic. oricum mersi pentru raspuns Funda :*

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stiu un depanator care-mi spunea ca sunt o gramada de tablete la reparat si nu prea are ce face. Mai bine strange bani si ia-ti un laptop.

| RaduIulian88 a răspuns:

Eu as alege A7 pentru ca nu o sa gasesti jocuri cu cerinte mai mari decat are a7 :] http://bit.ly/1l6APIN