| gabrielcosmin89 a întrebat:

am o mare problema:
-am router wireless si doua calculatoare conectate la el dar cand vine vorba de wifi nu-mi merge!
-im conectez wifi de pe telefon sau tableta imi arata ca mi s-a conectat dar cand intru pe net im da eroare gazda necunoscuta
-stiu sa intru in setarile routerului dar nu stiu ce sa fac la partea de wireless
Daca ma poate ajuta cineva cu o explicatie detaliata! va rog dau funda!

1 răspuns:
| Ensiferum a răspuns:

In acest caz ramane doar sa dai resetare generala la router si sa ii faci din nou conexiunea la internet in cazul in care ai internet deja cand conectezi la un Pc la el pe fir.Trebuie sa aiba un buton ascuns in spate care trebuie tinut apasat 12 secunde.