| AnYa10 a întrebat:

Am o mare problema cu calculatorul. Dupa 10-15 minute de cand il aprind, mi se stinge singur, iar dupa aceea nu mai pot sa-l aprind. Va rog spuneti-mi ce sa fac! Multumesc anticipat! love struck

3 răspunsuri:
| Hasss a răspuns:

Desfacetil si curatatil de praf si dupa nu o sa va mai faca asa

de ce se intampla asta pai cooleru de la procesor este plin de praf la fel si sursa si numai invarte bine se incalzeste si se stinge daca nu sar stinge sar arde deci e bine ca se stinge bafta la curatat happy

apropo in sursa bagati feonul de uscat par si datil pe aer cald ca sa sufle ''jegul'' din el laughing adica prafu bafta si noroc

| Daniel_8701 a răspuns:

Reformateazal daca nu merge vezi ca e de la placa video sau de la procsor...

| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

Exact asa e si la mine crying numai stiu ce sa fac cu el se stinge singur si nu pot sa-l aprind cand vreau eu ca nu ma lasa numa daca astept cateva mine bune.crying plz daca afli ceva zi-mi si mie :X:X