| Ilikeit00 a întrebat:

Am o mare problema cu cei de la Yahoo! am un cont de aproximativ 5 ani pe care nu-l mai pot folosi.cand vreau sa ma loghez cei de la Yahoo imi cer sa raspund la intrebarile secrete pe care desigur nu le mai stiu.In urma cu vreo 2 ani mi-am pus un email alternativ pe care desigur nu mai mergea nici el, dar din fericire stiu raspunsurile la intrebari. problema cea mai penibila este ca Yahoo-Messenger pot sa ma loghez, dar cand vreau sa citesc mail-urile nu ma lasa. sa fiu mai explicit, am trimis de pe primul Email un email pentru recuperarea parolei (pe care o stiu) catre contul alternativ pe care nu-l pot accesa(adica pot accesa acest cont doar in aplicatia Yahoo-Messenger, dar nu ma lasa sa citesc email-urile).a mai patit cineva la fel? si daca da, cum a procedat? sau ar fi vreo metoda? doresc foarte mult sa recuperez acel cont pentru ca am foarte multe contacte si date pe el.
Respect anticipat TPU!

5 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Daca nu ai intrat de 5 ani nu mai poti intra niciodata, yahoo a dar de stire ca cei care nu mai intra pe contul lor de 1 ani le sterge, tu nu ai mai intrat de 5 ani
O zi buna

| Ilikeit00 explică (pentru HardCore7750):

A trecut 5 ani de cand l-am creat...m-am referit ca a trecut 5 ani si nu mai am cum sa stiu raspunsurile la intrebarile secrete.Eu am proape o sapt de cand nu mai pot intra in el.deci pe ala il foloseam ca email-ul principal!

| HardCore7750 a răspuns (pentru Ilikeit00):

Daca nu mai stii raspunsurile... adio cont
O zi buna

| Theooo23 a răspuns:

Nu prea stiu ce sa faci..am si eu probleme cu messengerul....nu mai pot deloc sa intru de mai bine de un an de zile.

| Ilikeit00 explică (pentru Theooo23):

Si cum ai procedat? ti-ai trecut toate conturile(ex. Facebook-ul)pe un alt email? am mai citit undeva ca cei de la google sunt mai de treaba.M-as trece la ei pe gmail...