| wolfyflower99 a întrebat:

Buna TPU.
Am o mare problema, mi-a fost furat iphone-ul. Aveam multe date importante si poze in el.
Cum as putea sa il localizez ca sa il recuperez?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Darius392 a răspuns:

Fiecare telefon are un cod cand il cumperi, telefonul nu cartela, te duci la politie si cu ajutorul acelui cod ti-l recupereaza + sa iti blochezi numarul de la cartela cel mai bine.

Fuunda?

| CosminAlex1999 a răspuns (pentru Darius392):

Salut. Cum as putea afla si eu codul la telefonul meu. Am un Samsung Galaxy W cu android 2.3.6.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trimite codul imei la fabricant sa inutilizeze mobilu, nul mai gasesti tu dar invata sa te multumesti cu alt telefon un pic mai ieftin si mai putin butonat cand iesi din casa sa nu atragi privirile hotiilor.