| Deea4Deeutza a întrebat:

Am o mare problema. Mi s-a blocat contul de facebook si imi cere, cica pentru securitate, sa imi recunosc prietenii. Problema e ca eu nu ii cunosc pe toti.Si nu am de unde sa stiu cum arata.A doua problema: am uitat raspunsul la intrebarea secreta de la mail! Va rog ajutati-ma sa imi recuperez contul! Si inca o intrebare: Cate ore trebuie sa astept pentru a incerca sa imi recunosc prietenii din nou? Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| NothingIsImpossible a răspuns:

Asa mi-am pierdut si eu contul de facebookwinking. Si daca ti l-ai recupera ar fi pentru moment, ca daca nu ai adresa de email daca ar interveni vreo problema vreodata nu ai puteo rezolva asa ca iti sugerez sa iti faci alt cont de facebook!