| DeniVoicu a întrebat:

Am o mare problema pe care nu stiu cum sa o rezolv. Ieri mi s-a spart contul de Instagram.Acea persoana a schimbat emailul și parola acestui cont.Am încercat sa ii contactez pe cei de la Instagram, însă nu s-a rezolvat nimic.Ma poate ajuta cineva?(acea persaoana a trimis mesaje urate prietenilor mei)

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu știi cui i-ai dat telefonul să sune pe cineva, ori să asculte o melodie, ori pentru a căuta o informatie etc. O clipă de neatenție. Cred că e DOAR cineva din colegii/colegele tale cărora le-ai greșit si incearcă acum să se răzbune. Nu neapărat cel caruia i-ai imprumutat telefonul i-ai gresit, poate că el e doar un pion, care e manevrat de cineva. Ori, pot fi complici.
Raporteaza contul. Sau vezi ce optiuni mai găsesti pe acolo...

| DeniVoicu explică (pentru floresdemayo):

L-am raportat pentru preluare de identitate, dar cei de la Instagram nu au făcut nimic

2 răspunsuri:
| 1Dezaxat a răspuns:

Nu exista imbecilitatea asta cu "spartul". O parola se ghiceste si atat. In 90% din cazuri, e vorba de cineva care te cunoaste.