| iooonel a întrebat:

Am o mica întrebare: La calculatorul meu nu mai pot instala niciun windows, cineva mi-a spus ca trebuie sa-mi resetez hard-diskul e adevarat? Daca da unde pot sa-mi resetez hard-diskul si cine?

1 răspuns:
| stark47 a răspuns:

Daca PC ul nu se mai apridne absolut deloc nu mai ai cum sa il formatezi.
daca totusi se aprinde, din meniul de instalare windows. urmareste niste tutoriale pe youtube daca vrei sa o faci de una singura. daca nu, cheama pe cineva care se pricepe