| DnFn a întrebat:

Am o mica, mare problema in legatura cu Samsung Galaxy S3 GT-I9300. Prietenul meu a instalat ieri Jelly Bean, a mers ok, dupa aceea a downloadat un program pentru dezinstalarea fortata a unor aplicatii instalate automat de catre Jelly Bean.Cand se aprinde ecranul e negru(unde ar trebui sa arate meniul) sau daca nu ramane blocat la imaginea cu Samsung.Am incercat sa actualizez software-ul dar imi spune ca aparatul a fost modificat, deci nicio sansa. Modul download merge, dar nu am nicio idee ce as putea sa ii fac, am cautat pe toate forumurile dar nimic. poate mi-a scapat ceva (nu sunt experta in telefoane.) Multumesc mult daca ma poate ajuta cineva.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti ramane sa il flashuiesti cu ODIN, dar daca faci asta pierzi garantia, asa ca mai bine il duci la ei sa il repare.

2 răspunsuri:
| DnFn explică:

Mersi mult. am reusit intr-un final sa ii dau de cap (nici eu nu stiu cum) laughing

| TinauRobert a răspuns:

Poti sa imi spui de unde descarc jelly bean