| Ramona445 a întrebat:

am o mica problema.
anul trecut mi-am luat un laptop Acer toate bune si frumoase pana cand intr-o zi sa il inchid fac aceasta comanda : butonul start >- iar in dreapta jos este Shut down ca sa se inchida dar nu merge si ori trebuie sa il inchid de butonul lui ori dau tot pe aceiasi comanda si dau pe sageata si dau hibernate desi stiu ca nu e bine pe hibernate. ( am windows 7 ajutor )
Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KobraXS a răspuns:

Intra in task manager, apoi selectezi tabul shut down de sus si apoi dai turn off. Daca nici asa nu se opreste s-ar putea sa ai un malwaer in laptop. Daca tot nu merge sa-l opresti nici din task manager, descarci programul malware bytes si iti scanezi sistemul. Apropo:malware bytes nu are protestie in timp real si nu este antivirus, deci el consuma doar atunci cand scanezi ceva cu el.
Funda?big grin

1 răspuns:
| florin5000 a răspuns:

Probabil ai un spybot in pc, reinstaleaza windowsu-l