| Paul_Dasca_1997 a întrebat:

Am o mica problema. La ruterul meau am parola, dar un vecin a facut rost de ea (parola) si lea dato si la alti.
As vrea sa stiu daca este vreo aplicatie sau ceva de genu care sami permita sa blochez utilizatori nedoriti.
Am si eu u telefon si o tableta si nu doresc sa inchid ruterul doar ca sa nu mai ia jumatate de cartier internet de la mine.
Dau FUNDA celui care imi da o aplicatie buna.
PS: O verific inainte!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Tu ai o problema si cu limba romana, routerul e basca!
De ce ti-ar trebui aplicatie sa schimbi o amarata de parola, care se face din interfata routerului?
Greu cu romana, greu cu tehnica...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Schimba parola, de ce atatea complicatii cu diverse aplicatii si inchis routerul?