| Geox_5004 a întrebat:

am o nedumerirehappy
Vreau sa-mi cumpar un adaptor bluetoth pentru telefonul meu(samsung corby) si stiu ca poti baga muzica si poze din telefon in calculator dar merge si invers adica sa bag poze si melodii din pc in tel? astept raspuns :* funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, bineinteles ca poti si eu m-am chinuit ceva timp, cu Samsung corby si cu bluethoot-ul.nu stiu exact cum sa iti explic, dar cred a ai sa te descuri tu...pentru moment iti activezi bluethoot-ul la telef. si dai cautare la pc odata ce te-a gasit dai un singur click si deasupra va trebui sa iti apare niste cehstii care ti se incadreaza sau ti se ingalbenesc ceva de genu...si nu mai stiue xact pe care incearca la fiecare cu clik dreapta, cred ca a 3thinking nu stiu exact si vezi unde trebuie sa iti apare,, send file" si de acolo e usor.Succeshappy

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Merge si invers! pc ->telefon si telefon ->pc! Doar sa faci sincronizarea intre pc si telefon prin bluetooth.

| Bybanu a răspuns:

Da normal, fiind bluetoth pentru calculator, da.

| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy si eu am Samsung corby si mi-am cumparat adaptor si merge si sa tr poze, melodii si invers happy succes tongue

| Cludiii a răspuns:

Eu am adaptor bluetoth si merge sa pun muzica si poze de pe calculator in telefon...hee hee

| vallentina123 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Da poti transfera!tongue
poze si muzica.
si foarte rapidthumbs up

Răspuns utilizator avertizat
| rares12345 a răspuns:

Da merge caci si eu am si imi pun ce vreau