| RolandJr7 a întrebat:

Am o placa video Nvidia GeForce 8400 GS de 512mb si de la o vreme jocurile nu imi mai merge la resolutie mare. atunci cand dau Screen Resolution dupa Adbanced Setings.iar dedicat video memory ii 256 MB..mai de mult era 512 MB. pot sa o fac mearga cum mergea mai de mult sau trebuie sa o schimb? PS windows 7 si dau funda.

Răspuns Câştigător
| songoku10002002 a răspuns:

Fa update la driverul de la Nvidia direct de la ei de pe site. Iti las link direct de unde sa il iei jos.
http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/94789/en-us

| RolandJr7 explică (pentru songoku10002002):

Imi da o eroare, din care se deduce ca driveru de la placa video nu este compativil cu versiunea de windows ce o folosesc laughing)

2 răspunsuri:
| songoku10002002 a răspuns:

Eu ti-am ales driver pentru windows 7 32 biti. Alege tu unul corect de pe site-ul oficial