| Robert_Markus_1998 a întrebat:

Buna TPU am o problema Am o tableta SurfTab breeze 7.0 TrekStor si am scapato pe jos si sa crepat am fost cu ea la un specialist dar nu agasit ecran de schimb daca ma puteti ajuta unde pot gasi ecran de schimb si cam cat ar costa funda!

Răspuns Câştigător
| Robert_Markus_1998 explică:

Robert,vezi ca va dau un numar de telefon de la service tablete(firma SC,, EASY IT"srl)-0730327948 ca au ecrane de schimb si sunati si vorbesti cu ei si sa va dea informatii, de unde sa trimiti tableta la reparat si s-ar putea sa coste reparatia in jur de 300-500 in functie de tableta!

9 răspunsuri:
| untu a răspuns:

De cand o aveti tableta? Dar daca are garantie de 1-2 ani,va sfatuiesc sa mergeti cu ambalanjul, tableta defecta, certificatul de garantie, bonul fiscal de cumparare din magazinul de unde l-ati procurat tableta dvs. si buletinul de identitate la magazinul de unde l-ati luat tableta si aratati vanzatorului! El va tocmi imediat actele, trage xerox buletinul si va expedia spre reparare gratuita la firma respectiva!

| catafan a răspuns (pentru untu):

Odata ce el a spart-o cum sa ti-o mai trimita in garantie. Garantia garanteaza functionarea unui produs pe o perioada de timp, in caz de nefunctionarea corespunzatoare a dispozitivului, nu ca o spargi si te duci cu ea la garantie.

| darrio2007 a răspuns (pentru untu):

Asa ceva nu intra la garantie.Doar daca nu functioneaza.

| untu a răspuns (pentru catafan):

Da,daca in caz ca a spart accidental ecranul, atunci produsul iese din garantie! Nu se mai poate acoperi costul de reparatie!

| Robert_Markus_1998 explică (pentru untu):

Nu ma intereseaza garantia vreau doar sa stiu daca se poate repara ca am fost la un magazin unde repara electronice telefoane tablete pc etc. si mi-a zis ca nu se gaseste ecran de schimb mentionez ca se vede tot pe ecran dar nu functioneaza tachiul

| untu a răspuns (pentru Robert_Markus_1998):

Ce marca ai?

| Robert_Markus_1998 explică (pentru untu):

Scrie mai in sus SurfTab ect uitate si daca poti ajuta-ma te rog vreau doar sa stiu daca mai gasesc ecran de schimb atata tot

| Robert_Markus_1998 explică (pentru Robert_Markus_1998):

Multumesc pntru ajutor

| untu a răspuns (pentru Robert_Markus_1998):

Cu placer, Robert! Ce ai facut, ai sunat si ce v-a spus?

| Robert_Markus_1998 explică (pentru Robert_Markus_1998):

Robert,vezi ca va dau un numar de telefon de la service tablete(firma SC,, EASY IT"srl)-0730327948 ca au ecrane de schimb si sunati si vorbesti cu ei si sa va dea informatii, de unde sa trimiti tableta la reparat si s-ar putea sa coste reparatia in jur de 300-500 in functie de tableta!