| LyZuK a întrebat:

am o problema:am un Samsung galaxy fit si nu pot sa il conectez cu un laptop compact prin cablu de date.trebuie sa umblu la o setare din laptop.stie cine ce trebuie sa fac? inca ceva:cand le conectez imi arata ca telefonul se incarca...

1 răspuns:
| ExistentialStuff a răspuns:

Il conectezi la laptop si trebuie sa umblii doar in telefon tragi de sliderul de sus cel cu ora si acolo in timp ce telefonul e conectat la laptop dai pe :Conectare la cablu de date ori ceva asemanator nu sunt sigura.O sa iti dai tu seama mai departe.http://www.google.ro/......tp?/imgres