| Atat_Otty_1969 a întrebat:

Bună TPU!
Am o problemă..aseară aveam telefonul meu pe modul economie energie maxima (Samsung galaxy s5) iar ajunsesem la 1% baterie am vrut sa aprind lanterna (blitz-ul) si s a inchis si blitz ul a ramas aprins dar aprins in genul ca era cam chior (de abia se vedea) si cand sa il bag la incarcat s a aprins telefonul iar dupa 10 minute l am verificat sa vad cat s a incarcat si hopa ca s a deschis pentru 1 minut mi a aparut bateria verde 2% avea si dupa s a inchis si de atunci nu se mai deschide deloc... e bateria moarta de tot? ar trebui sa o schimb? va rog spune ti mi ce sa fac :*

3 răspunsuri:
| iulianaandreeafrumusica a răspuns:

Du-te cu el l-a reparat vezi ce are, apoi ii poți cumpara alta baterie

| Buhum_Cosmin_1989 a răspuns:

Salut.Bateria nu are nimic.
Un resoft.
Nu uita sa dai funda celui mai bun raspuns

| Atat_Otty_1969 explică (pentru Buhum_Cosmin_1989):

Dar bateria e foarte rece si cand il bag la incarcat se incalzeste o parte de sus a telefonului langa camera si bateria ramane rece