| Skylimit a întrebat:

Am o problema.Aseara eram pe telefon, pe YouTube cand deodata telefonul se blocheaza... just freeze i-am scos bateria evident i-am bagat-o inapoi si dupa a mers, fara sa ma conectez pe net. A doua zi am activat WiFi-ul am vazut ca icon-ul de sus in mod normal arata albastru, dar acum gri dupa am intrat pe YT vad ca nu merge, m-am dus pe Opera, la fel (mentionez ca am asteptat un pic sa se conecteze). Am dat restart la tel, nimic, am dat restart la router, nimic, am vazut acolo in lista ca imi apare routerul meu si zice ca e conectat...strange, very strange. Va rog frumos sa imi spuneti ce sa faci in legatura cu asta. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Alexandra58 a răspuns:

Du-te la un service! Decat sa faci altceva ce iti zic unii si sa fie gresit mai sigur mergi la service!