| MiyakoSaki a întrebat:

Am o problema cu Adobe flash player. Dupa ce dau " permite", imi apare sa dau click dreapta si sa rulez acel plugin.Treaba este ca nu-mi merge dupa ce dau click dreapta.Am incercat de mai multe ori si tot nimic.Am sters cookiurile si cache-ul, dar nimic.
Ce as putea face? Sa-i dau uninstall si sa-l instalez din nou?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| iDoNotKnowWhoiAm a răspuns:

Pur şi simplu descarcă din nou flash playerul şi instalează-l peste instalarea precedentă, apoi dă un restart PC-ului.