| MaverickSH a întrebat:

Am o problema cu browser-ul Google Chrome. Nu pot sa folosesc mai multe tab-uri odata si uneori nici macar una, iar cu alte browsere merge dar celelalte sunt naspa si merg greu iar eu vreau sa stiu ce are Chrome. Uitati ce imi apare: http://i.imgur.com/TvfVg.png si asa face la toate. Netul nu are nici o problema pentru ca Yahoo Messenger si celelalte aplicatii merg foarte bine.
Va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| uKa_5544 a răspuns:

Probabil adresa pe care ai bagat-o nu e buna.
Nu stiu ce sa zic mie imi face asa doar cand nu imi merge net-ul.