| Sor0N a întrebat:

Am o problema cu calculatorul! Cand il deschid se icnarca tot numai ca nu mai apare aia cu Windows unde se incarca si ...in loc de ea se face imaginea neagra! Ce sa fac? Nu vreau sa imi reinstalez windowsul!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si pana la urma iti apare bara de instrumente de jos?
(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )

| DeyCj a răspuns:

Recomand să sufli de praf PC-ul nu să îl aspiri, asta dacă tot vrei să îl cureţi.Un remediu ar fi să verfici starea windows-ului, poate o fi intrat vreun virus.Succes

| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Am mai patit si eu asa, e din cauza de la praful din unitate!
Incearca sa il inchizi, il scoti din priza, si sterge-ti toate piesele din unitate de praf, o sa vezi ca dupa, o sa mearga perfect!
Bafta!

| Sor0N explică:

Deci il deschid... apar alea acolo(firma.etc) iar apoi cand ar trebui sa apara Windows(cand incarca) se inchide. Alina esti sigura ca daca sterg piesele merge?