| Uvuvwevwevwe a întrebat:

Am o Problema cu calulatorul: aveam windows xp si l-am reinstalat pe primul windows aveam placa de sunet instalata mergea totul struna.Dar pe acest windows mi-am descarcat Driver audio Realtek ac' 97 folosind Driver genius. Am vrut sa testez sunetul dar nu recunoaste placa audio.(mentionez ca pe primul windows am instalat driverul cu cd original)

Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

Cauta in alt loc

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Driverul il gasesti cu ajutorul acestui program www.drivertoday.com daca nu reusesti sa il descarci scriemi.

| georgedanielc a răspuns:

Ce placa de baza ai?

| Uvuvwevwevwe explică (pentru georgedanielc):

Matsonic

| georgedanielc a răspuns (pentru Uvuvwevwevwe):

Http://www.matsonic.com/index.php
cauta aici drivarele in functie de ce ai tu

| Uvuvwevwevwe explică (pentru georgedanielc):

Am gasit unde scrie despre placa mea dar nu gasesc driveru respectiv de downloadat http://www.matsonic.com/Computer-Desktop-Support/Models/ms8167c.php

| georgedanielc a răspuns (pentru Uvuvwevwevwe):

Instaleaza-l pe asta si vezi daca merge
http://download.cnet.com/......70204.html

| Uvuvwevwevwe explică (pentru georgedanielc):

Nu ma lasa antivirusul sa-l descarc am dezactivat antivirusul si cand l-am pornit mi l-a recunoscut ca virus oare ar trebui sa instalez cu un cd original pentru realtek? Pt ca cred ca are un prieten de-al meu

| georgedanielc a răspuns (pentru Uvuvwevwevwe):

Cauta in alt loc