| fluturascolorat a întrebat:

am o problema cu camera web de la mess :se vede cu susul si jos.Am incercat sa dau se preferances, apoi camera settings. etc si tot nu merge.Stie cineva cum as putea sa se vada normal? fundita

Răspuns Câştigător
| Mickulash a răspuns:

In cazul acesta intra la messenger in: Messenger-Preferences-WebCam Broadcast-Camera Setting. incearca de acolo. Daca totusi nu reusesti nimic dezinstaleaza driverul si reinstaleaza-l. Incearca si o alta versiune de Y! Messenger. Succes

4 răspunsuri:
| Mickulash a răspuns:

Ce webcam ai? numele, marca? asa o sa iti dau un raspuns concretwinking

| fluturascolorat explică (pentru Mickulash):

Youcam. Numai la mess se vede cu capul in jos happy

| Mickulash a răspuns (pentru fluturascolorat):

In cazul acesta intra la messenger in: Messenger-Preferences-WebCam Broadcast-Camera Setting. incearca de acolo. Daca totusi nu reusesti nimic dezinstaleaza driverul si reinstaleaza-l. Incearca si o alta versiune de Y! Messenger. Succes

| iEmonel a răspuns:

Intoarce-o invers.

| mandreea13 a răspuns:

Pune/o si tu cu josu in sus