| BrokenAngels a întrebat:

am o problema cu canalul meu preferat:cartoon network,nu il mai gasesc pe TV,nu sunt doar eu cu aceasta problema,ci mai multi vecini,dar am un vecin care il are pe TV, ce pot sa fac ca sa il am din nou?

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Suni la agentia care iti ofera servicii de televiziune. (Romtelecom sau rds ori la ce esti tu abonat) E posibil ca programul sa fi fost scos din pachetul tv pe care il ai tu si vecinii tai.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Dă-i o autocăutare la posturile tv. Poate au schimbat frcvența și se află pe alt canal. Daca nu-l gasește ia legătura cu furnizorul tău de servicii tv și clarifică problema.Succes