| americanu00334567 a întrebat:

Am o problema cu contul de facebook.Nu ma lasa sa intru efectiv.Scriu parola + email si imi spune ca parola este incorecta (cu 2 zile in urma imi spunea ca fac setari de securitate ceva gen).Am incercat sa deschid yahoo messanger dar nici acolo nu ma lasa.Ce sa fie? Mai imi pot recupera contul cumva?

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Incearca sa dai recuperare parola

| americanu00334567 explică (pentru katy):

Am incercat dar la un moment dat imi spune sa introduc codul care mi l-a trimis pe email insa email-ul nu-l pot deschide...

| katy a răspuns (pentru americanu00334567):

Atunci de la email e problema.incearca acolo sa dai recuperare cont, eventual poate reusesti sa o schimbi

| katy a răspuns (pentru americanu00334567):

Recuperare parola* pardon nu recuperare cont

| simina96 a răspuns:

Recupereaza-ti contul de mail mi se pare ca la yahoo ca sa iti schimbi parola trebuie introdus un cod care il primesti pe telefon, vezi daca nu cumva este optiunea asta si pe Facebook in loc sa iti trimita pe mail, sa iti trimita pe telefon.