| Andras95 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu driver la placa video ati radeon x850 pro sau x850 series nu gasesc display driver vech pentru el cu ala nou nu pot juca jocuri nu ma lasa si an dxdiag scrie ca am placa video de 316MB cand eu o am de 256MB folosesc windows 7 x86 ultimate 32 de bit. multumesc de ajutor dau funda celui care care merge. driveru vechi 2005 mear trebui multumesc.

Răspuns Câştigător
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Descarca 3dchip si toate driverele care iti lipsesc programul le gaseste!
Si e gratis! funda?