| BiancaSmith a întrebat:

- bună TPU; am o problemă cu facebook-ul, când vreau să intru imi cere parola ştiţi voi ca la orice cont scriu parola şi îmi spune că este greşită dar eu am băgat-o bine straight face mai încerc şi tot aşa îmi spune, de fiecare dată sunt obligată să schimb parola ca să pot intra pe facebook. help me. ~ bow to give the best answer ~ -

Răspuns Câştigător
| MrHeadshot a răspuns:

Add style.alecs si vorbim pe mess!
(Nu folosesc iduri de mess pentru alte probleme in afara de cele care sunt postate pe TPU.)

1 răspuns: