| love10andra a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul!
Dimineata cand am intrat, mi-am pus parola si email-ul si imi spunea ca nu este buna parola. Am dar sa-mi resetez parola, am pus codul acela acolo, am pus parola noua, dar nu-mi dadea voie, imi spunea ca parola introdusa seamana cu cea veche. Cred ca am incercat de peste 10 ori, si cu alte parole care nu au nici o legatura cu parola veche, dar nu merge. Acum nu ma mai lasa de loc, imi spune ca am introdus prea multe coduri si sa incerc mai tarziu.
Am vb cu o colega si mi-a spus ca nu-mi mai poate vizita profilul. Nu mai am poza de profil, coperta, nu-i mai arata nimic, doar profilul si atat!
Am mai incercat sa mai bag niste coduri, dar imi trimite prin yahoo acelasi cod de 2 ore...
Oare mi-a sters contul sau mi l-a suspendat?
Pareri?

Funda! :*

Răspuns Câştigător
| LLO a răspuns:

Probabil ti-a blocat pentru un anumit timp facebook-ul din cauza ca ai bagat prea multe parole diferite una dupa alta.De obicei in cateva zile ar trebui sa ti-l deschida.

| love10andra explică (pentru LLO):

Mda, cam asa este!
Eu cam in fiecare zi imi schimbam parola!

14 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Poate ti-a spart cineva parola...I-ai spus cuiva parola de la fb-ul tau?

| love10andra explică (pentru zurick):

Nu, nu am spus nimanui parola mea, atata timp cat eu mi-o schimbam aproape in fiecare zi!

| zurick a răspuns (pentru love10andra):

Daca ti-o schimba-i in fiecare zi, esti sigura ca n-ai uitat-o pe cea corecta? Da de fapt daca prietena ta zice ca nu mai ai la fel profilul eu tot cred ca ti-a spart cineva parola.N-avea cum sa ti-l suspendeze degeaba.Blocata n-ai cum sa fii ca si sora mea e da merge da puna poze...

| love10andra explică (pentru zurick):

Poate am uitat parola... la cate parole am avut...

| Classy a răspuns:

Cred ca, dupa cum ai spus si tu, problema este ca iti schimbi prea des parola! Asteapta cateva zile, apoi incearca din nou sa te loghezi.

| khwewljewew a răspuns:

Vezi ca daca ai facebook-ul cu poze luate de pe net sau chestii o sa ti-l stearga.

| love10andra explică (pentru khwewljewew):

Nu am nici o poza luata de pe net, toate sunt cu mine!
Binen, exceptand pozele cu eticheta cu Pastele, Craciunul... etc, in rest nu am poze luate de pe net.

| khwewljewew a răspuns (pentru love10andra):

Asteapta cateva ore pana iti deblocheaza contul.

| love10andra explică (pentru khwewljewew):

happy

| FlacaraVie123 a răspuns:

Salut, am o intrebare, si mie mi s-a intamplat la fel insa ti s-a deblocat? Mersi

| maxymiliano a răspuns:

Buna andra cred ca e din cauza, ca ai trimis multe invitatii si facebook tea blocat, il poti debloca ducandute in contul tau si ai acolo inviatatii si anulezi inviatiile si iti deblocheaza contul asta cred ca e problema.

| maxymiliano a răspuns:

Da ti la blocat din cauza ca ai multe invitatii trimise se poate debloca in 2 minute.

| love11alexa a răspuns:

Buna Andra!
Si mie mi s-a intamplat la fel ca la tine, vreau sa stiu daca dupa cateva zile ai putut sa intri pe fb-ul tau? Te rogg Andra! :*