| DariusRose17 a întrebat:

Bună TPU! Am o problemă cu Instagram, când vreau să distribui un videoclip sau o poză la mine în poveste, mă scoate afară din aplicație, până acum nu a mai făcut așa, aveți vreo idee de la ce poate fi?(eu sincer cred că este de la aplicație)

Răspuns Câştigător
| stefiiii3 a răspuns:

Vezi daca ai facut update la aplicatie, de obicei imi facea asa aplicatiile din cauza asta.

1 răspuns:
| Raluu1234 a răspuns:

Ori telefonul este prea plin și începe sa îți facă figuri, ori e de la aplicație. Eu am avut o perioada (Huawei) in care nu mergeau story-urile. În sensul că nici nu apăreau postările celorlalți să le poți vedea, dar nici nu puteai să pui ceva pe story. Și nu numai eu am pățit asta, cam toți cei care aveau tipul asta de telefon. Între timp s au rezolvat problemele și nu a mai făcut figuri.
Ar mai fi o explicație, sa aibă telefonul mai mult de 2 ani și sa fie plin.
Atunci "cere schimbat"
Încearcă sa ștergi aplicația și sa o descarci iar.
Succes!