| Alle15 a întrebat:

am o problema cu messenger-ul.Cand vreau sa vorbesc cu cineva imi apare alb si nu vad ce scriu nici eu nici persoana cu care conversez. Ce sa aiba?

Răspuns Câştigător
| Andra_8716 a răspuns:

Buna Florina :*
Nu e nimic grav, e de la windows.
Uite c trebuie sa faci: inchide pc.ul si intra pe el peste cateva ore.
Cu siguranta ca va merge iar sa se vada scrisul:*
Si daca, doar daca nu merge, ia`ti alt messenger, si daca nu merge nici cu messengeru` nou, schimba`ti windowsu:* Atunci sigur va merge :*
Bafta flory:*

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU VAD SCRISUL PE MESSENGER
Se deschide in stanga jos la start run-ul in care se va scrie regedit apoi se da enter ,se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi ,se da click pe
HKEY_CURRENT_USER ,dupa care Software ,dupa care Microsoft ,dupa care Windows ,dupa care CurrentVersion ,dupa care Internet Settings ,dupa care se va sterge folderul Zones cu click dreapta pe el si delete
Se inchide regedit si fara sa dai restart la PC,sau sa instalezi/dezinstalezi ceva deschizi yahoo messenger si totul revine la normal...enjoy it.

| geo691 a răspuns:

Incearca sa instalezi din nou messengeru

| Alle15 explică:

Am facut dar tot nu merge.crying

| Alle15 explică:

Nelule dupa ce ca ai scris gresit si nu a mers mai ai tupeu sa cauti si dupa net.sa sti ca nu's proasta, am vazut si eu.MSS Andra :*

| andrutza1323 a răspuns:

VIRUSI! sau incearca sa in dezinstalezi si sa il instalezi din nou

| andrutza1323 a răspuns:

Oano de ce te iei de pe mine? fi si tu putin mai originala

| oana_7303 a răspuns:

Ori ai virusi si trebuiesc stersi ori reinstalezi messengerul si vezi daca merge