| expertu07 a întrebat:

Am o problema cu Metin2fun, cand vreau sa intru imi da eroare:

File corrupted!
Please run a virus-check, then reinstall the application!

Inainte mi-a mers dar dintr-o data nu a mai mers.Lam sters iar apoi l-am instalat din nou, am incercat sa bag antivirus dar tot degeaba, mi-am reinstalat si windowsul si tot asa imi apare, ce as putea sa fac sa scap de eroarea aceasta?
Cateva detalii: Am windos xp SP3,
Starterul de la metin este Metin2LogIn.exe

2 răspunsuri:
| leonmarian98 a răspuns:

Iti trebuie sp2 ca s-a schimbat un fisier la m2 fun si nu mai mertge la sp3
sau vista ca merge
funda p.s. incearca sa dezactivezi antivirusu cand de uploadeaza bine funda te rog frumos

| Maltazar a răspuns:

Ai versiunea noua de metin2fun?