| Andrei456 a întrebat:

am o problema cu microfonul, nu stiu daca e de la casti sau calculator, cand bag microfonul in calculator vocea mea nu se aude in schimb se aude sunetele din calculator, videoclipuri, sunetele windowsului,... Ce este devina, si de ce? P.S inainte mi se auzea vocea si deodata s-a intamplat asta

1 răspuns:
| MateiSebastian a răspuns:

Intră în Control Panel--> Sound și caută Recording Devices; ar trebui să fie selectat numele microfonul tău, front jack, depinde unde bagi mufa de intrare și ce placa de sunet ai.