| Pepyo a întrebat:

Am o problema cu Monitorul adica cand il pornesc pâlpâie beculwtul pana se oprește monitorul si am schimbat cablul dar tot la fel dar cateodata mai apare ceva pe monitor si s-a pirnit dar iar s-a oprit ma puteti ajuta va rog? Va dau Fundaaa

5 răspunsuri:
| FrateleDumy a răspuns:

Salut! S ar putea sa nu fie de la monitor ci de la placa video, eventual incearca monitorul la alta unitate sau la un laptop!

| Pepyo explică (pentru FrateleDumy):

Nu am placa video din cate știu

| FrateleDumy a răspuns (pentru Pepyo):

Toate calculatoarele au, poate ca nu e dedicata dar ai integrata

| Pepyo explică (pentru FrateleDumy):

Da, ai dreptate dar ce as putea sa fac sa duc pc.ul sau monitorul lareparat?

| FrateleDumy a răspuns (pentru Pepyo):

Mai întâi testează monitorul sau unitatea sa vezi care e stricată