| marcalex a întrebat:

Buna,TPU!
Am o problema cu o pereche de casti pentru telefon. Cand ascult muzica cu ele...se aude doar negativul, se aude foarte prost. Castile sunt de la Allview, iar telefonul este Samsung. Cand bag castile la pc se aude normal. Ca sa se auda la telefon trebuie sa tin continuu apasat butonul de la casti, atunci se aude perfect. Cum as putea sa fac sa se auda perfect fara sa tin apasat pe buton... exista ceva aplicatie pentru asta?
Dau funda

3 răspunsuri:
| mao076253 a răspuns:

Inseamna ca castile nu sunt compatibile cu telefonul e ca si cum ai pune casti Nokia la LG

| LTAA a răspuns:

Lipeste ceva care sa tina presat pe buton, idk

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Trebuie sa tii apasat pe buton.