| Ochi_Teodora_1995 a întrebat:

TPU! Am o problema cu pc-ul. Am instalat Bitdefender Antivirus Free Edition si inainte mergea chiar foarte bine. Nu stiu ce am facut dar din Security Center imi apare ca e oprit si nu vad niciun buton de care sa-l pornesc. Cum pot sa-l activez? Apropo am windows XP. Putin ajutor pls happy

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Pentru varianta free trebuie sa-ti cont pe Bitdefender si sa te conectezi (cam o data pe luna) si sa nu te deconectezi (sa nu faci log out). Tot timpul antivirusul trebuie sa fie conectat la internet.