| Catalinrandy a întrebat:

Am o problema cu router wireles-ul: cand ma conectez la el cu telefonul merge facebook si mess, dar nu merge youtube-ul (se blocheaza la 60%). Ce setari trebuie sa-i fac router wireles-ului pentru a merge youtube-ul? sau trebuie sa ma las pagubas? (mentionez ca azi am fost la Mall si m-am conectat la un router wireless si mergea perfect youtube). Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| miaumarian a răspuns:

Ai o problema cu wirlessu (modemu) de acasa

2 răspunsuri:
| doolby a răspuns:

Sau ai o problema cu furnizorul de net care nu are conexiunea si intensitatea netului/viteza asa mare acolo unde locuiesti.

| Catalinrandy explică (pentru doolby):

...si am mai dat si 75 de lei pe rahatu asta de router angry