| doraz a întrebat:

Am o problema cu "Shockwave Flash". Incontinuu mi se blocheaza paginile si nu se incarca si imi apare mesajul "Shockwave Flash" has crashed, sau nu s-a incarcat.
Ce pot face pentru a reveni la normal?

Multumesc.

4 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Mai ștergi din când în când istoria și cache de la browser, dacă se poate chiar totul.
Dai update de pe ninite.
Asta le verifică pe toate http://ninite.com/.net-air-flash-flashie-shockwave-silverlight/.

| supermamici a răspuns:

Ori trebuie sa reinstalezi flashul (e gratuit cauta Adobe flash) ori mai degraba o placuta de memorie nu mai este buna si da erori...

| Ielex a răspuns:

Din cate am observat este o problema legata de browserul folosit. Eu folosesc Chrome mai mult, iar pe el primesc destul de mult aceeas eroare, dar pe Mozzila nu am treaba. happy