| Ana_Tornean_1990 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu Skype gen cand ma suna cineva sau eu sun nu apare ca ma suna.dar suna laughing mesaje pot sa dau doar ca nu imi apare cand ma suna daca stie cineva cum sa rezol. Dau FUNDA mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e de la tine, e de la ei problema, n-ai ce să faci, eu unul îți recomand Discord, e mai bun ca Skype din toate punctele de vedere cu excepția a unuia, n-are video și screen sharing.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Skype suna in difuzor. Daca dai volumul slab, atunci nu se aude, iar vizual nu te avertizeaza.
Ai un test de voce (pe lista de parteneri, Echo sound test), regleaza cu acela volumul din difuzor, sa fie suficient de puternica sa-l auzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ultimul timp Skype-ul a mai avut ceva probleme, deci poate ceea ce ti se intampla tie este din cauza lor.