| MrNikolae96 a întrebat:

Am o problema cu skype-ul. Tot timpul arata ca sunt online. Prietenii mi-au spus ca ziua imprejur sunt pe skype. Cum as putea sa fac ca sa se deconecteze cind inchid skype-ul sau cind fac shut down la computer?

2 răspunsuri:
| xStixx a răspuns:

Păi în momentul când vrei să ieşi, te deloghezi de tot.şi apoi închizi calculatorul, când îl aprinzi iar te re-loghezi cu numele şi parola ( sau ce o cere, eu nu folosesc skype, am folosit mai demult puţin timp )
Când ieşi nu dai doar " x " la căsuţa de skype şi închizi calculatorul, dai delogare din skype.

| Conteaza_Chiar_Nu_2000 a răspuns:

Pai dupa ce iesi si dai shut down te va mai tine putin timp conectat dar tu nu esti conectat asa iti arata tie si mie imi arata la fel! Funda Plz!