| AlexMaddox a întrebat:

Am o problema cu sunetul la pc. Nu se aude numai partea stanga si in partea dreapta se aude foarte incet. Am dezinstalat si instalat de foarte multe ori driverul de sunet l-am si updatat, si nimic! Driverul este realtek. la setari la driver nu are nimic pentru ca avea setariile din default si trebuia sa mearga pana acum. Va rog ziceti-mi si mie daca ati mai patit asa ceva sau care credeti ca ar fi problema. FUNDA 100%!

3 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Mergi jos la bara de start in partea dreapta si acolo e un speaker mic, dai click dreapta pe el si apoi dai pe "Adjust Audio Propietati". Dupa aceea unde scrie big grinevice volume" dai pe "Advanced" si peste tot unde scrie "balance" sageata verde sa fie la mijlocul intervalului aluia. Sper ca ti-am fost de ajutor.Este posibil ca balansul sa fie setat mai mult in stanga sau in dreapta si de aceea sa nu se auda cum trebuie in cealalta boxa. Fundaa...

| muricuigrec a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windows-ul si vezi daca merge dupa aceea.

| xAkXsn a răspuns:

Mda intra la drivere si egaleazalewinking cred ca asta ar fi.