| iulianpuscasu a întrebat:

am o problema cu tableta mea Allview Alldro Speed i. Am pus un card cu niste melodii in ea si cand am dat sa le ascult....nu se auzea nimic....am dat reset, hard reset, am sters tot am pus antivirus am scanat tot, am dat update la android si acum vad ca daca dau play la o melodie ruleaza dar nu se aude pana nu o blochez. Daca e blocata se aude, dupa ce o deblochez, din nou nu se mai aude. Ajutor urgent!

4 răspunsuri:
| Pumba a răspuns:

Allview - cat platesti, atata face!

| darrio2007 a răspuns (pentru Pumba):

Adevar graita-i.

| kind4r a răspuns:

Depinde ce format au melodiile. Daca sunt mp3 inseamna ca trebuie sa duci tableta la garantie, daca sunt alt format ar trebui sa incerci sa pui si un mp3 sa vezi daca merge.
Ar mai fi ca de vina sa fie cardul, sa fie corupt sau poate ai atins lamelele acelea aurii si sa fi oxidat.
Sper ca una din iele sa te ajute.

| iulianpuscasu explică (pentru kind4r):

Nu merg nici alea din memoria tabletei care inainte mergeau.......merg si acum dar se aude doar atunci cand e blocata tableta